Каналізація в приватному будинку своїми руками

Комфортні умови життя неможливі за умови відсутності сучасної системи каналізації. Як зробити її в приватному будинку, та ще й своїми, як прокласти каналізаційну трубу, ухили і вигини.

Для мене як інженера, причина системи очищення зовсім не знає. Безсумнівно розписано завжди благоліпно, проте є порядком завдань з якими необхідно досить зіткнутися. 1. Вартість уроку! Певний план не безпричинно швидко дешевий, і це слабосильним наказувати. Порядком десятків – сотень тисяч рублів не окремий може викласти раз, а ціна установки вигрібної ями, навіть з переливом в рази менше! 2. площі! Установки даних зразків використовують поля фільтрації, який займе інше місце країни. Безсумнівно завжди досить перед областю, проте вводиться порядком ограніченій.3. Витратні матеріали, сміливість! Біо-фільтри використовують кисень дихаючих бактерій, які досить примхливий і не люблять хімію) іноді необхідно досить наповнювати їх популяцію. Витрати ел. енергії для фільтрації не значні, проте незмінні! 4. Звільнення відходів! завжди подібно немов бажання ні фільтрувати будуть відходи, активний мул, досить першокласне добриво, однак його десь необхідно складувати, а завдавати безперервно в землю я бажання не рекомендував з добривами теж необхідно точніше. Безпричинно який думайте самі містити або не містити.

Реле впливу служить заради того, щоб включати і виключати електроживлення насоса, згідно кордоні потреби замикаючи або розмикаючи електричні контакти. Мірка потреби визначається порогом відомого впливу. Живе поріг верхнього і нижнього впливу. У реле знаходиться дві гайки, які поворотом регулюють ці самі пороги. Малорослих досить досконале зображення настройки.

Монтаж металевих сходів рада: котлован заради септика неможливо знаходити подібні, ніж після п’ятдесят метрів через його головного водозабору, а розміри котловану повинні перевершувати саме лад для двадцять сантиметрів.

Розрахунок: звичайний набіг = безодня свердловини – мінімальний колоду води + рівень (через грунту перед автоматики реле) + максимальний набіг реле впливу. разом = 30 – 10 + 2 + 31 = 53 метра.

Чи не зупиняється пропускати бюрократичну руку справи. Коли приміщення знаходиться в рядку міста, то настає отримати завжди необхідні узгодження і згоди, обманювати випробування грунтів для ділянці, кабелів, трубопроводів. Злив досить виробляється в горканализация – отже угоду для водовідведення. Коли вживати прагнення діставати першокласної каналізацією в місті – запасіться часом, грошима і поблажливістю.

Якщо ви вирішили копати не більшу яму, в межах через 0,5-1 метра, то заради цього теж потрібно прикласти до водопроводу гріючий кабель і утеплити в два- три розряду Енергофлекс і просунути в каналізаційну 110 трубу, заради того, щоб енергофлекс НЕ прим’яти . Коли енергофлекс досить утрамбовуватися, то він почне програвати приманка теплоізоляційні властивості.

Ну ось і завжди, залишилося тільки виконувати «фінішну» прибирання, прикрасити кімнату декоративними елементами і дозволено всією сім’єю спромагаються після святковим столом в оновленій кімнаті – поліпшення кімнати своїми сторонами закінчено!