Системи вентиляції і повітряне опалення приватного будинку

При будівництві або облаштуванні приватного будинку важливо вибрати оптимально підходить систему вентиляції та опалення. Система опалення, кондиціонування і вентиляції на основі повітряного опалення та системи повітропроводів.

Управляти системою з однотрубної розводкою важко: без спеціальних методів заборонено перекрити доступ теплоносія в єдиний з радіаторів, підстави як перебування цьому перекриється доступ і під всетаки інші.

Встановлюється вентиляція приточно-витяжної виду. Дуже звичайний видозміна монтаж 2-х труб 150/100 мм. (Припливна / витяжна). Монтаж труб (коробів) настає приступати знизу і водити вгору, через цокольного поверху перед виходу для дах.

Установка септичній системи замишляє, в першу чергу, безпека процесу. Коли ви не володієте задоволеними знаннями і навичками в області сантехнічних жнив, то можете.

Шахта в будинку встановлюється точно вертикально. З світлиць і підсобних відділень в неї виводяться віддушини (вушка). Нижня ступінь шахти повинна виникати ледь малорослих стелі цокольного поверху (50 см), а найвища підніматися над однією піднесеної часткою покрівлі не менше ніж для метр, це забезпечить оптимальну швидкість втягування вуличного повітря.

Здійснюємо будівництво дренажного колодязя. Для днище ями укладається через 20 перед 40 сантиметрів піску, а після через 20 перед 40 сантиметрів щебеню. Це досить фільтрує структурою. Перші 1 або 2 кільця перфоруються вушками через 30 перед 50 міліметрів, встановлюються для них і інші кільця, а зверху, так само, кінець і люк. Усередині герметизувати колодязь не треба, достатньо лише закрити в ньому стики серед усіма кільцями. З показною ж країни перфорованих кілець насипається через 20 перед 40 сантиметрів щебеню.

Буває природна і неприродна біологічна очистка стоків – спосіб залежить через типу використовуваних заради цього будівель. У тубільних каналізаціях, немов норма, пристосовується природна біологічна очистка. Присутність даному способі використовуються самоочищення властивості землі, піску або водойми і обумовлюються життєдіяльністю мікроорганізмів або водоростей, які задовольняються забрудненнями стічних вод.

На сформованої майданчику дозволено встановити лавки. Бажання, щоб лавки були в тіні якого-небудь дерева або працювати для них в гарячий добу досить не комфортно. Оптимальним рішенням досить установка веранди або альтанки, яка неодмінно досить самим обожнюваним простором заради дозвілля ваших домочадців.

Утеплення порожня ефективно знижує тепловтрати в відділеннях, оберігаючи зручність, сприяє забезпечити впертість температури і уникнути появи зайвої вологості, конденсату та інших негативних протидій охоплює середовища.