Сяючі в темряві камні для ландшафтного дизайну

Штучні сяючі в темряві камні, галька, новинка в ландшафтному дизайні, їх стали застосовувати в декорі саду порівняно недавно. Сучасні технології все більше дозволяють замінювати стандартні садові світильники, на більш декоративне підсвічування. І в цій статті ми розглянемо самосветящиеся в темний час доби камні.

Сяючі камні це гідна прикраса саду в будь-який час доби. Штучні сяючі камені практично не відрізняються від справжніх, і в світлий час доби вони не втрачають свого естетичного вигляду. І це робить їх настільки затребуваними при декоруванні сучасних ландшафтів. При декорі саду сяючім камінням, наша класична на перший погляд композиція днем, перетворюється на казковий витвір мистецтва вночі. Але найголовніший плюс цих камнів, вони дуже міцні і довговічні, термін служби більше 20 років, не токсичні, на 100% безпечні для здоров’я, і ​​не вживають електроенергію. Щоб створити нічну казку у себе в саду, досить просто купити незвичайні камінчики і розкласти їх в саду.

Сяюче в темряві каміння це інноваційна розробка, каміння виготовляються за особливою технологією при великій температурі зі спеціального полімерного міцного пластику на основі фотолюмінісцентних пігментів, який акумулює світло від різних джерел, будь то природне світло або штучне підсвічування. Штучні самосветящиеся камні бувають різних розмірів, у вигляді дрібної і великої гальки, і в формі досить великих каменів, максимум схожих на природний камінь.

Вдень вони як морська галька, звичайний камінь, можуть бути як природно-білого кольору, так і різного забарвлення, протягом дня накопичують світло від природних джерел і випромінюють його самі з настанням темряви тривалістю 8-12 годин. Самосветящіеся штучні камні на 100% безпечні для здоров’я (не токсичні, не містять фосфор), дуже міцні, зносостійкі, тривалість терміну служби понад 20 років, не схильні до дії температур, опадів.

Камні, що світяться – це унікальний матеріал для декорування садових майданчиків, внутрішнього інтер’єру та екстер’єру приміщень, декоративних водойм та плавальних басейнів, акваріумів з рибками. З такими камінчиками ваш сад буде зачаровувати не тільки вдень, але і вночі.